Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SG/027/P

ul. Bernardyńska 3
44-100 Gliwice
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.-pt. 7-20
sob. 8-18
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Przegląd samochodu z gazem, badanie techniczne z LPG, przeglądy rejestracyjne – Stacja diagnostyczna kontroli pojazdów Gliwice Bernardyńska

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia w Gliwicach naszej nowoczesnej stacji kontrolującej pojazdy, która zatrudnia najlepszych diagnostów oraz inwestuje w sprzęt gwarantujący wysoką skuteczność przeglądów rejestracyjnych i okresowych wszystkich rodzajów samochodów. Stacja diagnostyczna mieści się przy ulicy Bernardyńskiej 3 i zaprasza na badania techniczne zarówno właścicieli aut osobowych, samochodów dostawczych czy motocykli. Wykonując badania techniczne, dokładnie sprawdzamy luzy w zawieszeniu i w układzie kierowniczym, kontrolujemy stan hamulców, szukamy ewentualnych wycieków z silnika, w trakcie przeglądu samochodu z gazem badamy szczelność instalacji LPG czy poprawność składu spalin. W ofercie posiadamy również ubezpieczenia OC – Gliwice, zapraszamy do skorzystania.

Przeprowadzając przeglądy rejestracyjne, jak i realizując zlecenia okresowych lub nieobowiązkowych badań technicznych, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów. Stacja kontroli pojazdów z Gliwic to najlepsze miejsce do sprawdzenia auta przed dalszą podróżą, a także wtedy, gdy podejrzewamy większą usterkę. Nasza stacja diagnostyczna z pewnością wyłapie wszystkie problemy mechaniczne. Dodatkowo ogólna ocena stanu technicznego pozwoli naszym pracownikom ze stacji diagnostycznej ocenić szansę na wystąpienie konkretnej usterki w niedalekiej przyszłości. Zapraszamy do skorzystania z usług stacji kontroli pojazdów w Gliwicach. Dzięki nam każda podróż samochodem będzie bezpieczniejsza.

Aktualne promocje