Ubezpieczenia OC Gliwice


Chcesz zmienić swojego dotychczasowego ubezpieczyciela? Skorzystaj z naszej pomocy i zapoznaj się z najlepszymi propozycjami na rynku. Oferujemy najtańsze ubezpieczenie OC w Gliwicach (Bernardyńska) ? sprawdź, jak dużo możesz zaoszczędzić. Nie musisz samodzielnie przeliczać wysokości składki, ponieważ zrobimy to za Ciebie. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów, którzy zdecydowali się na zmianę ubezpieczyciela. Świadczymy usługi nie tylko dla osób fizycznych, ale również dla firm.

Dlaczego warto rozważyć zmianę towarzystwa ubezpieczeniowego? Ponieważ często przedłużenie OC w tej samej firmie nie daje gwarancji uzyskania najniższej stawki. W innych towarzystwach z reguły dostępne są korzystniejsze cenowo polisy, dzięki czemu da się zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Naszym zadaniem jest wsparcie w ich znalezieniu i zaproponowanie klientom najlepszych możliwych cen obowiązkowego dla kierowców ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Porównuj i nie przepłacaj za ubezpieczenie OC

Nie warto przepłacać za OC, ponieważ zakres gwarantowanej ochrony jest zawsze taki sam bez względu na wysokość składki i towarzystwo, w którym polisa została wykupiona. Dlatego, gdy kończy się ważność aktualnego ubezpieczenia, a także po kupnie nowego auta z salonu bądź z zagranicy opłaca się poszukać jak najtańszej oferty. W tym celu należy się dowiedzieć, ile wynosi składka w każdym towarzystwie z osobna ? dopiero z tą wiedzą można dokonać porównania i wybrać najkorzystniejsze OC. Właśnie dlatego warto odwiedzić naszą stację diagnostyczną w Gliwicach, gdzie sprzedajemy ubezpieczenia komunikacyjne.

Dzięki naszemu wsparciu oszczędzasz czas i pieniądze. Zamiast marnować cenne godziny na wyliczanie składki w każdym towarzystwie z osobna, otrzymujesz błyskawiczne zestawienie cen OC w wielu firmach jednocześnie. Wystarczy, że podasz nam informacje na temat m.in. przebiegu historii ubezpieczeniowej, miejsca zamieszkania, wieku, a także marki, roku produkcji, modelu, pojemności silnika czy miejsca parkowania pojazdu, a w ciągu minuty dowiesz się, które towarzystwo ma dla Ciebie najtańszą polisę.

Porównanie ofert pozwala na znalezienie tej najatrakcyjniejszej cenowo, co przekłada się na oszczędności liczone nawet w setkach złotych. Często właśnie tyle wynoszą bowiem różnice w wysokości składki pomiędzy polisami w różnych towarzystwach. Aby uniknąć ryzyka wykupienia drogiego OC, warto odwiedzić naszą stację diagnostyczną w Gliwicach i z pomocą specjalistów od ubezpieczeń wyszukać najlepszą ofertę na rynku.

Najtańsze OC w Gliwicach

Jesteśmy po to, żeby zapewnić klientom jak największą wygodę i odciążyć w mniej lub bardziej zawiłych procedurach, dlatego w Twoim imieniu zajmujemy się formalnościami związanymi z wykupieniem obowiązkowej polisy od odpowiedzialności cywilnej. W przypadku zmiany towarzystwa składamy za Ciebie wypowiedzenie aktualnego OC, więc nie martwisz się ryzykiem związanym z podwójnym ubezpieczeniem.

Dysponujemy ofertami wielu firm, co sprawia, że możemy zapewnić szeroki przegląd polis dostępnych na rynku. Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również przedsiębiorstwami oraz instytucjami, proponując korzystne warunki ubezpieczenia floty pojazdów.

Gwarantujemy:

  • najniższe ceny OC w Gliwicach,
  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • wypowiedzenie wygasającej polisy przy zmianie towarzystwa,
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia floty pojazdów.

Jeśli w najbliższym czasie wygasa Twoje obecne OC lub chcesz wykupić je dla nowego bądź sprowadzonego z zagranicy auta, zapraszamy do naszego punktu w Gliwicach, gdzie wspólnie znajdziemy najlepsze i najtańsze oferty.