Ubezpieczenia OC Sosnowiec

Ubezpieczenie OC w Sosnowcu

Szukasz sprawdzonego ubezpieczenia OC w Sosnowcu oraz najbliższych okolicach? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty! Sprzedajemy polisy na naszych stacjach diagnostycznych. Umów wizytę w biurze Speed Car!

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe w naszym kraju. Każdy, kto nabył samochód, musi niezwłocznie zgłosić się do zarejestrowania pojazdu oraz zakupu takowej polisy. Co roku należy również ją odnawiać, można wtedy, np. zmienić warunki kontraktu i dokupić AC lub Assistance. Podróżowanie bez ważnego dokumentu skutkuje wysokimi karami pieniężnymi. Jednodniowa zwłoka wyniesie Cię już ponad 1000 zł.

Ubezpieczenia OC w Sosnowcu, co wpływa na ich cenę?

Sprzedajemy atrakcyjne cenowo ubezpieczenia OC na stacjach diagnostycznych Speed Car w Sosnowcu. Jeśli zatem chcesz wykonać coroczny przegląd i kończy Ci się polisa samochodowa, warto od razu udać się do firmowego biura zlokalizowanego w obrębie stacji. Nasz doradca pomoże wybrać Ci najlepszą opcję dostosowaną do Twoich potrzeb. Ponadto doradzi także, jaki pakiet dodatkowy warto zakupić.

Jest kilka czynników, które wpływają na ostateczną cenę OC. Należą do nich, m.in.:

  • wiek kierowcy,
  • długość posiadania prawa jazdy,
  • marka i wiek samochodu,
  • fakt, czy chcesz ubezpieczać się samodzielnie, czy korzystasz ze zniżek rodzica, partnera.

Osoby młodsze, które niedawno odebrały dokumenty uprawniające je do jazdy, muszą liczyć się z nieco wyższymi stawkami. Zawsze jednak staramy się dobrać taką ofertę, która zadowoli kierowców.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, którzy chcą zakupić polisę dla własnych samochodów prywatnych, jak i firmy ubezpieczające całą swoją flotę aut. Gwarantujemy atrakcyjne zniżki oraz możliwość zapłaty przelewem na konto lub gotówką w naszym biurze.

Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane kupnem obowiązkowych ubezpieczeń samochodowych do kontaktu z nami. Przygotowujemy atrakcyjne oferty dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania.