Ubezpieczenia OC Bytom

Odpowiednio wybrana oferta ubezpieczenia OC może wiązać się z wieloma korzyściami finansowymi ? zapraszamy Klientów z Bytomia i okolic do wybrania najlepszej propozycji na rynku. Jesteśmy w stanie błyskawicznie wyliczyć orientacyjną składkę OC ? sprawdź, jak dużo możesz zaoszczędzić dzięki naszej pomocy. Zaufało nam wielu Klientów, którzy dzięki naszemu wsparciu zdecydowali się na ubezpieczenie najtańsze na rynku. Aktualna oferta firmy jest dedykowana zarówno osobom indywidualnym, jak i właścicielom firm.

Najtańsze ubezpieczenie samochodu gwarantowane – Bytom

Poszukujesz atrakcyjnej okazji cenowej, aby wykupić ubezpieczenie komunikacyjne? Nie zadowala Cię współpraca z dotychczasowym ubezpieczycielem? Nie jesteś sam ? średnio co drugi Klient poszukuje lepszej oferty w zakresie polis. Skontaktuj się z naszą firmą, a wykwalifikowany przedstawiciel przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną propozycję. Speed Car dba o zachowanie konkurencyjnych cen przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów usług. Zadzwoń, by uzyskać więcej szczegółów lub zapoznaj się z informacjami dostępnymi na naszej stronie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i dla firm. Polisy, które mogą wykupić osoby prywatne i przedsiębiorcy, obejmują różny zakres szkód. Warto zainwestować w kompleksową ochronę i poznać specyfikację poszczególnych ubezpieczeń, konsultując się z jednym z naszych specjalistów.

Masz dość niekorzystnych dla Twoich finansów ofert towarzystw ubezpieczeniowych? Skorzystaj z naszych usług, konsultując z pracownikiem Speed Car najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twoich pojazdów. Samochód jest dla wielu równie istotnym mieniem, co dom ? warto więc poświęcić jego ochronie równą ilość uwagi i zainwestować w stosowne zabezpieczenia oraz zaplecze finansowe. Zadbamy o to, abyś otrzymał dopasowaną do swoich oczekiwań ofertę w zakresie ubezpieczeń. Bytom to jeden z ważniejszych ośrodków naszej działalności, ale nasze punkty znajdziesz na terenie całej Polski.

Ubezpieczenie OC i Assistance tanio w Bytomiu

Oprócz szerokiej oferty ubezpieczeń, w Speed Car możesz skorzystać również z usługi diagnostycznej. Jest ona szczególnie zalecana w przypadku zakupu aut z drugiej ręki, ale również tych całkowicie nowych. Czujne oko specjalisty i zestaw testów diagnostycznych umożliwi natychmiastowe wykrycie ewentualnych usterek. Zakup pojazdu to ważny krok ? zazwyczaj auto towarzyszy Ci w codziennym życiu przez co najmniej kilka następnych lat. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto więc zabezpieczyć się, wybierając kompleksowy przegląd naszych specjalistów.  Przeprowadzą oni testy diagnostyczne, które pozwolą na sprawdzenie ewentualnych usterek i wad pojazdów, których zakup rozważasz.

Stosowne zabezpieczenie się to kluczowy element dla każdego kierowcy. Dlatego też warto zainwestować w kompleksową ochronę, wybierając zestaw ubezpieczeń, skomponowany z obowiązkowego OC i innych dodatkowych polis, obejmujących nieszczęśliwe wypadki, kolizje i kradzieże mienia. Ubezpieczenie OC obejmuje szkody, spowodowane przez wszystkich kierujących pojazdem (nie tylko tego, na którego samochód jest zarejestrowany). Pochodzące z niego kwoty mogą służyć finansowaniu operacji, od których zależy zdrowie i życie poszkodowanych pacjentów. Jeśli potrzebujesz szczegółowego objaśnienia zasad, według których funkcjonują tego rodzaju polisy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Ci niezbędnych informacji.

Oferty ubezpieczeniowe ? Bytom

Do obowiązkowych ubezpieczeń nie należy AC, w tym NNW i dodatkowy wariant Assistance. Nie zmienia to jednak faktu, że są one najczęściej kupowane przez kierowców w pakiecie. Jest to rozwiązanie wygodne i tanie, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy z firmą Speed Car. Autocasco jest istotnym elementem ochrony samochodu przed kradzieżą, a także konsekwencjami różnego rodzaju kolizji i niespodziewanych czynników naturalnych. Wariant Assistance rozbudowuje zabezpieczenie o pomoc w razie awarii świateł, wycieraczek, pasów bezpieczeństwa i innych elementów samochodu.

Sprawdź pełen zakres naszych usług, sprawdzając naszą stronę za pośrednictwem przeglądarki lub dzwoniąc na infolinię. Oferty w zakresie ubezpieczenia powinny zostać w pełni dostosowana do potrzeb Klienta ? nasi specjaliści dbają, by była skrojona pod Twoje wymagania. Kontakt z nami jest możliwy za pośrednictwem telefonu i strony internetowej, jak również bezpośrednio, w siedzibie firmy.  Sprawdź godziny funkcjonowania naszych punktów, dostępne na stronie internetowej.

Zapraszamy do naszego punktu:

ul. K. Pułaskiego 77 (przy lodowisku)

tel. 32 289 10 64