Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów TSA/031/P

ul. Ostrowiecka 16A (za Delikatesami Centrum)
27-630 Zawichost
Godziny pracy
Pon.-Pt. 8-17
Sob. 8-14
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja diagnostyczna w Zawichoście działa na rynku od kilku lat a od początku 2020 roku stacją zarządza nowy właściciel, który wprowadził kilka zmian i udogodnień dla klientów. Na SKP wykonujemy badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych. Świadczymy także usługę ubezpieczeń komunikacyjnych, gdzie na wycenę nowej polisy nie trzeba czekać dłużej jak minutę. Wszystko to, dzięki naszemu najnowszemu systemowi komputerowemu, pozwalającemu na porównanie oferty w 10 największych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania stanu technicznego samochodu zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję.

Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić nasze stacje, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta.
Nasi diagności precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny prezent do wyboru a są ich setki. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu i dlatego informujemy naszych klientów o tym fakcie dwukrotnie SMS-em tuż przed terminem badania technicznego pojazdu. Teraz w naszej ofercie mamy również najtańsze ubezpieczenia OC/AC a wycenę na nową polisę robimy w ciągu 60 sekund!

Promocje od Nowego Roku