PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW DW/082/P

ul. Obornicka 66 (pomiędzy Shell a Lidl)
51-114 Wrocław
Godziny pracy
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

PROMOCJE – wszystkie obowiązujące promocje znajdziecie poniżej w formie banerów.

TERAZ do każdego przeglądu dajemy 2 prezenty. Powołując się na tą promocję klient otrzyma talon na oczyszczanie klimatyzacji ozonowaniem oraz będzie mógł wybrać sobie dowolny prezent z gablotki: zabawkę dla dziecka, chemię samochodową, klucze, latarkę, głośnik, słuchawki i wiele innych.

Poza oddziałem przy ulicy Małopanewskiej, stacja kontroli pojazdów Speed Car we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Obornickiej 66 (na Shell). Działając jako sprawdzona i doświadczona stacja diagnostyczna, wykonujemy kompleksowe przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, busów oraz motocykli. W naszej stacji wykonamy przegląd rejestracyjny profesjonalnie i fachowo, przy użyciu wysokiej jakości ścieżki diagnostycznej.

Trzecia stacja diagnostyczna Speed Car znajduje się przy ulicy Hubskiej 102-118, w południowo-wschodniej części miasta Wrocław, przy markecie Simply. Na miejscu wykonujemy profesjonalne badania techniczne, a także świadczmy usługi związane z ozonowaniem samochodów, które jest bezpłatne, jako prezent do przeglądu. Tuż obok stacji znajduje się najnowocześniejsza myjnia samoobsługowa należąca do naszej firmy, w której zamontowane są niemieckie urządzenia WashTec a chemia myjąca pochodzi z firmy Sonax.

Od początku istnienia na rynku dokładamy wszelkich starań, aby w stacjach kontroli pojazdów Speed Car, nie tylko we Wrocławiu, ale i w innych miastach kraju, usługi z zakresu diagnostyki samochodowej były świadczone na najwyższym poziomie. Poza badaniami technicznymi samochodów osobowych i dostawczych, wykonujemy także badania pojazdów sprowadzonych zza granicy, uprzywilejowanych, wyposażonych w instalację gazową oraz przystosowanych do przewozu osób Taxi. Dodatkowo oferujemy diagnostykę w zakresie ustawienia kół, regulacji świateł oraz oceny stanu technicznego przed zakupem samochodu.

Aktualne promocje