Stacja Kontroli Pojazdów WX/211/P

ul. Górczewska 225 (możesz wjechać od ul. Klemensiewicza)
01-459 Warszawa
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Przegląd samochodu z gazem, badania techniczne z LPG , przeglądy rejestracyjne – Warszawa Bemowo

Na terenie miasta Warszawa zlokalizowane są trzy stacje diagnostyczne Speed Car. Pierwsza z nich znajduje się przy ulicy Górczewskiej 225 (naprzeciwko Tesco). Jako sprawdzona stacja kontroli pojazdów w Warszawie, wykonujemy przegląd samochodów z gazem, kompleksowe badania techniczne(również z LPG) pojazdów do 3,5 tony i motocykli i przeglądy rejestracyjne. W ofercie posiadamy również: ubezpieczenia OC Warszawa.

Obowiązkiem każdego kierowcy jest regularne poddawanie samochodu badaniom technicznym. Okresowa diagnostyka pojazdu w Speed Car pozwala na profesjonalną ocenę jego kondycji. To wymóg prawny dla każdego kierowcy, gdyż kontrolowanie stanu technicznego auta umożliwia bezpieczną i bezproblemową jazdę. To właśnie w jego gestii jest ochrona zdrowia, a nawet i życia współpasażerów. Warto zapobiegać niż później mierzyć się z konsekwencjami niedopełnienia tego obowiązku. Ponadto brak ważnych badań okresowych sankcjonowany jest karami finansowymi.

Speed Car posiada dwie stacje diagnostyczne na warszawskim Bemowie, w których wykonujemy: okresowe badania techniczne, przeglądy rejestracyjne, przegląd samochodów z gazem, a także sprawdzenie stanu pojazdu przed jego kupnem. Nie polecimy Ci zakupu maszyny, jeżeli koszty doinwestowania będą przekraczały jej wartość. Nasze stacje diagnostyczne są przygotowane do obsługi: motocykli, motorowerów, quadów, samochodów osobowych i dostawczych – również tych z gazem – samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych. Każdy pojazd wyjeżdżający spod naszych rąk jest zdatny do jazdy i bezpieczny dla kierowcy oraz otoczenia.

Stacja kontroli pojazdów Warszawa Bemowo

Speed Car oferuje Klientom profesjonalną obsługę w dwóch stacjach diagnostycznych na terenie Warszawy w dzielnicy Bemowo. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, pochodzącym od sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy gwarancję jego niezawodności. Ponadto stacje wyposażone zostały w najnowocześniejsze urządzenia oraz narzędzia, które nie tylko usprawniają przeprowadzane badania diagnostyczne, ale również skracają czas ich trwania do minimum. Zapewniamy, że fachowcy pracujący w Speed Car to profesjonaliści w branży, osoby odpowiednio wykwalifikowane z długoletnim doświadczeniem. Do każdego zlecenia podchodzą nad wyraz sumiennie i solidnie. Dzięki sprawnemu działaniu pracowników, a także specjalistycznemu sprzętowi i wykorzystaniu w pracy najnowocześniejszych rozwiązań, nasze punkty są niezawodne, a tym samym okazują się liderami na warszawskim rynku. Oferujemy kompleksową obsługę, maksymalnie najkrótszy czas przeprowadzania diagnostyki przy jednoczesnym osiągnięciu wysoce precyzyjnych rezultatów. Po wizycie w jednej z naszych stacji kontroli pojazdów dowiesz się nie tylko, z jakim problemem zmaga się Twój pojazd, ale również, jak należy odpowiednio naprawić usterkę!

Obydwie stacje diagnostyczne Speed Car mają odpowiednie uprawnienia oraz wymagane certyfikaty do wykonywania zarówno przeglądów technicznych okresowych, jak i innych, dodatkowych. Mamy również zezwolenie na przeprowadzanie badań pojazdów z gazem.

Przeglądy samochodów Warszawa Bemowo

W Speed Car przeprowadzamy okresowe badania techniczne pojazdów wszystkich marek. Nasze stacje diagnostyczne zostały przystosowane do kompleksowej obsługi każdego Klienta. Pracownicy Speed Car wyróżniają się nie tylko sumienną pracą, ale również pasją, z jaką podchodzą do wykonywanych przez siebie zadań. Zapewniamy profesjonalne badania diagnostyczne pojazdów oraz pomoc w zastosowaniu odpowiednich metod naprawy i wyborze części. O wysokiej jakości usług świadczonych przez Speed Car świadczą pozytywne opinie naszych dotychczasowych Klientów, a także fakt, że regularnie odwiedzają nas te same osoby. Posiadanie godnej zaufania stacji kontroli powinno być ważne dla każdego kierowcy. Kondycja pojazdu może mieć wpływ na zdrowie, a nawet i życie użytkowników. Powinniśmy mieć pełne zaufanie do osoby przeprowadzającej badania techniczne samochodu, gdyż w pewien sposób jest to ktoś, kto ma w swoich rękach nasze bezpieczeństwo. Regularna diagnostyka stanu pojazdu mogą uratować Twoje życie – nie rezygnuj z nich!

Jeżeli szukasz stacji kontroli pojazdów w Warszawie Bemowo, której możesz zaufać w 100% – jesteś w dobrym miejscu! Wykonamy okresowe badania techniczne Twojego auta. Ponadto sprawdzimy każdy samochód lub motocykl, zanim zdecydujesz się na jego zakup. Zrobimy wszystko, abyś nie przepłacił, a przy tym miał sprzęt dobrej jakości oraz bezpieczny dla siebie i otoczenia. Jako jedni z nielicznych mamy uprawnienia do wykonywania przeglądów samochodów z LPG. Kontrola takich aut jest bardzo ważna, ponieważ czasami instalacje gazowe zamontowane w nich są wadliwe. Czekamy na Ciebie w jednej z dwóch stacji diagnostycznych Speed Car!