PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW ESI/019/P

al. Grunwaldzka 27 (na Shell)
98-200 Sieradz
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- pt. 8-18
sobota 8-14
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Sprawdzenie samochodu Sieradz: badania techniczne i przeglądy rejestracyjne

Zbliża się termin badania technicznego i nie wiesz, którą stację kontroli pojazdów z Sieradza wybrać? Skorzystaj z kompleksowej oferty, jaką proponuje stacja diagnostyczna Speed Car! Fachowo i sprawnie dokonamy przeglądu rejestracyjnego i sprawdzenia samochodu. Pracownicy naszej stacji diagnostycznej w Sieradzu ocenią stopień zużycia poszczególnych podzespołów. Chętnie podpowiedzą także, gdzie najlepiej usunąć ewentualne usterki. W ofercie posiadamy również: ubezpieczenia OC Sieradz.

Badanie techniczne, czyli inaczej przegląd rejestracyjny, to bardzo ważna sprawa, która wpływa na bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, dlatego warto powierzyć tą sprawę specjalistom. Nasza doskonale wyposażona stacja kontroli pojazdów w Sieradzu nieustannie podnosi jakość świadczonych usług. Jeśli wyrazisz na to zgodę ? będziemy Ci przypominać o terminach zbliżającego się badania technicznego lub przeglądu rejestracyjnego. Twoja satysfakcja jest naszym sukcesem!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, przeprowadzamy zarówno okresowe, jak również dodatkowe badania techniczne. Nasz oddział został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny pochodzący od wiodących producentów, dzięki czemu każdy przegląd rejestracyjny jest wykonywany sprawnie i bezproblemowo. Naszym atutem jest nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, ale także zespół wykwalifikowanych serwisantów, zapewniających wszystkim klientom fachową i miłą obsługę.

Aktualne promocje