Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów TSA/034/P

Jesteśmy znów otwarci!

ul. Armii Krajowej 10 (parking na dachu Galerii Królewskiej)
27-600 Sandomierz
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- sob. 8-18

Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

JESTEŚMY ZNOWU OTWARCI!

Zapraszamy na naszą stację kontroli pojazdów w Sandomierzu ul. Armii Krajowej 10 (na dachu Galerii Królewskiej). Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy znowu otwarci! U nas szybko i bez stresu zrobisz przegląd techniczny swojego auta lub motocykla, dowiesz się, ile możesz zaoszczędzić na polisie OC kupując ją na naszej stacji lub po prostu sprawdzisz stan swojego samochodu przed podróżą. Do każdego badania dostaniesz atrakcyjny prezent rzeczowy lub voucher na ozonowanie auta o wartości 50 zł! W najbliższej przyszłości planujemy jeszcze więcej ciekawych promocji dla klientów sieci Speed Car!

ZAPRASZAMY

Sprawdzenie samochodu Sandomierz: badania techniczne i przeglądy rejestracyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z województwa świętokrzyskiego, uruchomiliśmy stację kontroli pojazdów Speed Car w mieście Sandomierz. Jest ona zlokalizowana przy ul. Armii Krajowej 10 (na piętrze parkingu Galerii Królewskiej) i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 18. W nowo otworzonej stacji diagnostycznej zajmujemy się kompleksowym przeprowadzaniem badań technicznych, działając w oparciu o wieloletnie doświadczenie, fachową wiedzę oraz sprzęt pochodzących od sprawdzonych marek motoryzacyjnych.

Prowadzona przez nas stacja kontroli pojazdów w Sandomierzu świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu diagnostyki samochodowej. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne i badania techniczne samochodów osobowych a także motocykli. U nas można poddać przeglądowi rejestracyjnemu również pojazd z instalacją gazową lub po zamontowaniu haka holowniczego. Działając jako sprawdzona stacja diagnostyczna dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do przeprowadzania badań.

Aktualne promocje