PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW OP/016/P

ul. Ozimska 195 (na Shell)
45-286 Opole
Godziny pracy
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja kontroli pojazdów Speed Car w Opolu mieści się przy ulicy Ozimskiej 195 w budynku stacji Shell i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.00 oraz w soboty 8.00 – 20.00. Dogodna lokalizacja sprawia, że nasz oddział jest najlepszym wyborem dla wszystkich kierowców samochodów, którzy muszą przeprowadzić badanie techniczne swojego pojazdu.

Jako profesjonalna stacja diagnostyczna w Opolu, wykonujemy kompleksowe badania techniczne oraz przeglądy rejestracyjne. Przedłużenie ważności dowodu rejestracyjnego następuje bezpośrednio po przeprowadzonym badaniu, jeśli samochód jest sprawny. Poza przeglądami okresowymi, w stacji kontroli pojazdów Speed Car wykonujemy też takie usługi, jak: pomiar grubości powłoki lakierniczej czy czyszczenie klimatyzacji ozonowaniem.

Swoją działalność na rynku rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu i od początku istnienia na rynku dokładamy wszelkich starań, aby każda z naszych stacji diagnostycznych oferowała usługi na najwyższym poziomie. Poza przeglądami rejestracyjnymi nasi wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą i pomocą w załatwianiu różnego rodzaju formalności związanych np. zarejestrowaniem samochodu sprowadzonego zza granicy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stacji kontroli pojazdów Speed Car w Opolu – gwarantujemy profesjonalne sprawdzenie pojazdu w miłej, przyjemnej atmosferze.

Aktualne promocje