PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW KN/017/P

al. Piłsudskiego 4 (na Shell)
33-300 Nowy Sącz
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- pt. 7-21
sob. 8-18
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Sprawdzenie samochodu Nowy Sącz: przeglądy rejestracyjne, badania techniczne

Wykonujemy badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych. Naszym dodatkowym atutem jest możliwość zawarcia bardzo korzystnego cenowo ubezpieczenia OC Nowy Sącz w firmie Speed Car Ubezpieczenia.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzenia stanu technicznego samochodu zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję.
Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić nasze stacje, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta. Nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć.
Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.
Na terenie miasta Nowy Sącz została otwarta 33 stacja diagnostyczna sieci Speed Car. Jest usytuowana przy alejach Piłsudskiego 4, na terenie stacji paliw Shell tuż obok McDonalds i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-21.00 oraz w soboty 8.00-20.00. Dogodna lokalizacja sprawia, że stanowimy idealny wybór zarówno dla mieszkańców miasta, jak również dla kierowców przejeżdżających przez Nowy Sącz.

Aktualne promocje