PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW LLB/015/P

ul. Lawendowa 3 (boczna 1-go Maja, obok szkoły)
21-100 Lubartów
Godziny pracy
pon.- pt. 8-19
sob. 8-14
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

W Lubartowie znajduje się wiele stacji kontroli pojazdów, jednak my zachęcamy do skorzystania z naszej stacji diagnostycznej. Dlaczego? Wyróżnia nas indywidualne i kompleksowe podejście do klientów. Oprócz tego, że zrobisz u nas badanie techniczne (przegląd rejestracyjny), to w stacji kontroli pojazdów Speed Car sprawdzimy także techniczny stan samochodu i poinformujemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Stacja diagnostyczna Speed Car w Lubartowie to nowoczesny budynek, połączony z serwisem, sklepem motoryzacyjnym oraz myjnią ręczną a także bezdotykową. Dzięki temu użytkownik pojazdu znajdzie w jednym miejscu wszystko, czego może potrzebować. Lubartów jest jednym z wielu miast, w których funkcjonuje nasza sieć stacji kontroli pojazdów. Dla każdego kierowcy tuż po przeglądzie czeka atrakcyjny prezent rzeczowy.

Działając jako sprawdzona stacja kontroli pojazdów w Lubartowie, od początku działalności stawiamy na najwyższy poziom usług w zakresie przeglądów rejestracyjnych i badań technicznych aut osobowych, motocykl oraz samochodów ciężarowych. Nasz personel składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów, którzy w oparciu o fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie przeprowadzają badania techniczne nie tylko samochodów osobowych, ale również pojazdów uprzywilejowanych, po zamontowaniu haka holowniczego oraz przeznaczonych do przeprowadzania egzaminów państwowych.

Aktualne promocje