PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW KR/146/P

ul. Bratysławska 1 (na Shell)
31-201 Kraków
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- pt. 7-21
sob. 8-18

Na naszych stacjach nie trzeba się umawiać na wizyty, wystarczy przyjechać.
Przyjmujemy płatność kartą.
Koszt badania technicznego samochodu do 3,5 t. to 99 zł, z instalacją gazową 162 zł.
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Sprawdzenie samochodu z gazem, badania techniczne z LPG, przeglądy rejestracyjne auta: Stacja diagnostyczna kontroli pojazdów Kraków: 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców, dokładamy wszelkich starań, aby nasze stacje diagnostyczne znajdowały się zarówno w większych, jak i mniejszych miastach Polski. Jedną z nich jest stacja kontroli pojazdów Speed Car zlokalizowana w dogodnym miejscu na terenie miasta Kraków, która wykonuje badania techniczne  i sprawdzamy pojazdy samochodowe do 3,5 tony, a także motocykle oraz ciągniki rolniczych. Pod koniec 2017 roku otworzyliśmy kolejną stacji kontroli pojazdów Speed Car w Krakowie przy ulicy Stojałowskiego 1 (na Shell). Każda nasza stacja diagnostyczna przeprowadza kompleksowe przeglądy rejestracyjne nie tylko samochodów osobowych czy motocykli, ale również pojazdów wyposażonych w instalację gazową, aut sprowadzonych zza granicy oraz samochodów skierowanych przez urząd lub policję. W naszej ofercie znajdziesz również: ubezpieczenia OC Kraków.

Przeglądy rejestracyjne są przeprowadzane w nowoczesnej hali wyposażonej w profesjonalne urządzenia diagnostyczne najnowszej generacji. Każdy przegląd rejestracyjny, podobnie jak badanie techniczne,jest wykonywany przez wysoce wykwalifikowany personel, służący zawsze radą i fachową pomocą w przypadku pytań dotyczących stanu technicznego samochodu. Profesjonalna i miła obsługa oraz przytulne wnętrze, jakim może poszczycić się stacja kontroli pojazdów Speed Car w Krakowie, sprawiają, że sprawdzenie auta: wszystkie przeglądy i badania przebiegają w przyjemnej atmosferze.

Aktualne promocje