Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów nr KR/128/P

ul. Stojałowskiego 1 (na Shell)
30-611 Kraków
Godziny pracy
pon.- pt. 7-21
sob. 8-18
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

PROMOCJE

Obecnie obowiązuje promocja 2 prezenty do przeglądu. Powołując się na tą promocję klient otrzyma talon na oczyszczanie klimatyzacji ozonowaniem oraz będzie mógł wybrać sobie dowolny prezent z gablotki: zabawkę dla dziecka, chemię samochodową, klucze, latarkę, głośnik, słuchawki i wiele innych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców, dokładamy wszelkich starań, aby nasze stacje diagnostyczne znajdowały się zarówno w większych, jak i mniejszych miastach Polski. Jedną z nich jest stacja kontroli pojazdów Speed Car zlokalizowana w dogodnym miejscu na terenie miasta Kraków, przy ulicy Stojałowskiego 1 na terenie stacji paliw Shell która wykonuje badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych.

Przeglądy rejestracyjne są przeprowadzane w nowoczesnej hali wyposażonej w profesjonalne urządzenia diagnostyczne najnowszej generacji. Każdy przegląd rejestracyjny jest wykonywany przez wysoce wykwalifikowany personel, służący zawsze radą i fachową pomocą w przypadku pytań dotyczących stanu technicznego samochodu.

 

Aktualne promocje