Podstawowa stacja kontroli pojazdów w Kaliszu PK/024/P
Badania techniczne, okresowe i zaświadczenia

ul. Wrocławska 61 (na stacji Shell, 700m od Galerii Amber)
62-800 Kalisz
Jak dojechać?
Godziny pracy
Pon.-Pt. 8-20
Sob. 8-18

Na naszych stacjach nie trzeba się umawiać na wizyty, wystarczy przyjechać.
Przyjmujemy płatność kartą.
Koszt badania technicznego samochodu do 3,5 t. to 99 zł, z instalacją gazową 162 zł.

Stacja kontroli pojazdów Kalisz ? badania techniczne, przeglądy rejestracyjne

Na Stacji Kontroli Pojazdów Speed Car w Kaliszu wykonujemy badania techniczne pojazdów o masie do 3,5 tony, badania przyczep do tych aut oraz dodatkowe badania techniczne pojazdów np: po kolizjach, zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego . Zapraszamy posiadaczy aut osobowych, aut z instalacją gazową, motocykli, przyczep, aut dostawczych, ciągników rolniczych oraz aut sprowadzonych z zagranicy.

Zespół doświadczonych diagnostów zapewnia kompleksową i fachową obsługę Państwa pojazdu. Szanujemy Państwa czas – badania techniczne, rejestracyjne wykonujemy bez umawiania się na wizytę.

Nasza Stacja Diagnostyczna oferuje również usługi dodatkowe, jak np.: ozonowanie wnętrza pojazdu, sprawdzenie stanu technicznego auta przed zakupem, pomiar grubości powłoki lakierniczej, badanie na ścieżce diagnostycznej co stanowi ciekawe uzupełnienie naszej oferty.

Stacja kontroli pojazdów Kalisz – Speed Car

DOGODNE GODZINY PRACY

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Pon.-Pt.8-20, Sob. 8-18.

PREZENT DLA KIEROWCY

Do każdego wykonanego badania każdy kierowca otrzyma atrakcyjny i praktyczny prezent do wyboru: https://www.speedcar.pl/prezenty/

 LOKALIZACJA

Nasza stacja znajduje się na ulicy Wrocławskiej 61 w pobliżu Galerii Amber (700m) co gwarantuje doskonały dojazd z każdej strony miasta. Ponadto sąsiaduje ze stacją paliw Shell, co stanowi dodatkowy atut dla naszych klientów.

KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA

Na naszej stacji nie trzeba umawiać się na wizyty, wystarczy przyjechać.

POWIADOMIENIA SMS

Bezpłatnie przypominamy naszym klientom o terminie kolejnego badania technicznego.

UBEZPIECZENIA

Przeglądy rejestracyjne i ubezpieczenia w jednym miejscu! Potrzebujesz pomocy przy wyliczeniu składki OC? Zrobimy to za Ciebie. Porównamy I wyszukamy najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia OC na rynku. Nasi klienci zyskali średnio 320zł na polisie.

 PŁATNOŚCI

Honorujemy zarówno płatności gotówką, jak również kartą płatniczą. Wystawiamy faktury VAT.

PROMOCJE

 Dla stałych klientów oferujemy promocje sezonowe oraz rabaty na usługi dodatkowe.  Cena badania technicznego pojazdu do 3,5t wynosi 99 zł, a z instalacją gazową 162 zł.

 

Aktualne promocje