Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WRA / 037/P

Niemianowice 27 C
26-634 Gózd
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- pt. 7.00-19.00
sob.: 7.00-19.00
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja kontroli pojazdów Gózd ? stacja diagnostyczna, ubezpieczenia OC, myjnia samoobsługowa

Wykonujemy badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych. Naszym dodatkowym atutem jest możliwość zawarcia na miejscu bardzo korzystnego cenowo ubezpieczenia OC w firmie Speed Car Ubezpieczenia.

Zapraszamy także na dostępną przez całą dobę myjnię samoobsługową.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania  stanu  technicznego samochodu zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję.

Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić nasze stacje, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta. Nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Cena za przegląd regulowana jest ustawowo, a cennik można zobaczyć TUTAJ