Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SB/039/P

al. Andersa 133 (przy stacji paliw Crab)
43-300 Bielsko-Biała
Jak dojechać?
Godziny pracy
Pon. - Pt. 7-21
Sob. 8-18
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja diagnostyczna kontroli pojazdów Bielsko Biała: sprawdzanie samochodu, badanie auta z gazem, przeglądy techniczne, rejestracyjne

Cena za przegląd regulowana jest ustawowo, a cennik można zobaczyć TUTAJ

Wykonujemy badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania  stanu  technicznego samochodu zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję.

Sprawdzenia auta Bielsko-Biała

Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić nasze stacje, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Dbamy o to, aby auto każdego odwiedzającego nas kierowcy zostało rzetelnie sprawdzone. Nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć. Zapraszamy również do sprawdzenia naszej oferty – ubezpieczenia OC Bielsko-Biała.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz dział telemarketingu na kilka dni przez zbliżającym się terminem przeglądu przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Aktualne promocje