OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WSK/008

ul. Węgrowska 12 (DarGAZ)
08-300 Sokołów Podlaski
Jak dojechać?
Godziny pracy
Pon. - Pt. 7 - 19
Sob. 8 - 15
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja diagnostyczna kontroli pojazdów Sokołów Podlaski: badania techniczne, przeglądy rejestracyjne

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej nowoczesnej, doskonale wyposażonej stacji kontroli pojazdów zlokalizowanej na terenie Sokołowa Podlaskiego. Wykonujemy zarówno obowiązkowe badania techniczne, jak i przeglądy rejestracyjne. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19 oraz w soboty od 8 do 15. Zatrudniamy najlepszych diagnostów, którzy są odpowiedzialni za przeprowadzenie pełnej ścieżki diagnostycznej. Korzystamy z najnowszych urządzeń umożliwiających dokładne sprawdzenie stanu technicznego aut oraz jednośladów. Wykonujemy przeglądy techniczne m.in.:

  • samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony,
  • ciężarówek,
  • ciągników rolniczych,
  • motocykli.

Oprócz tego nasza stacja kontroli pojazdów ma wymagane prawem uprawnienia do kontrolowania układów zasilania silnika gazem. Sprawdzamy ich szczelność, dbając o bezpieczeństwo eksploatacji pojazdów napędzanych LPG. Przeprowadzenie tej czynności jest obowiązkowe po montażu instalacji, aby uzyskać stosowny wpis do dowodu rejestracyjnego.

Stacja kontroli pojazdów ? badania techniczne poza obowiązkowymi terminami

Zachęcamy do korzystania z usług nie tylko w momencie konieczności wykonania corocznego badania technicznego. Nasza, zlokalizowana w Sokołowie Podlaskim, stacja kontroli pojazdów wykonuje również przeglądy poza obowiązkowymi terminami. Warto regularnie poddawać auto lub motocykl pełnej ścieżce diagnostycznej, aby kontrolować jego stan techniczny i w porę usuwać ewentualne awarie mogące mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Bardzo dokładnie określamy stopień zużycia poszczególnych podzespołów oraz informujemy, jakie części należy wymienić w najbliższym czasie. Zapewniamy także wsparcie w zakresie wyboru warsztatu, w którym można tanio i profesjonalnie dokonać niezbędnych napraw.

Już teraz zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej stacji kontroli pojazdów lub kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu wizyty. Cennik wykonania obowiązkowych badań technicznych i rejestracyjnych jest ujednolicony dla całego kraju, dokładnie normowany przez ustawę.

Aktualne promocje