Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LU/087

ul. Jana Pawła II 15 (przy CircleK)
20-535 Lublin
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- pt. 7-21
sob. 8-20
niedz: 9-14

Na naszych stacjach nie trzeba się umawiać na wizyty, wystarczy przyjechać.
Przyjmujemy płatność kartą.
Koszt badania technicznego samochodu do 3,5 t. to 99 zł, z instalacją gazową 162 zł.
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Badania techniczne z LPG, przeglądy rejestracyjne, sprawdzenie samochodu z gazem – Stacja diagnostyczna kontroli pojazdów Lublin

Cena za przegląd regulowana jest ustawowo, a cennik można zobaczyć TUTAJ

Wykonujemy badania techniczne zarówno pojazdów do 3,5 tony, jak i  ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych i naczep. Wykonujemy też wszelkie dodatkowe badania techniczne wszystkich typów pojazdów.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania  stanu  technicznego samochodu  zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję.

Przeglądy rejestracyjne są przeprowadzane w nowoczesnej hali wyposażonej w profesjonalne urządzenia diagnostyczne najnowszej generacji. Każdy przegląd rejestracyjny, podobnie jak badanie techniczne, jest wykonywany przez wysoce wykwalifikowany personel, służący zawsze radą i fachową pomocą w przypadku pytań dotyczących stanu technicznego samochodu. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty – ubezpieczenia OC Lublin.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz dział telemarketingu na kilka dni przez zbliżającym się terminem przeglądu przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Aktualne promocje