Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LSW/020

ul. Piasecka 20 (na Scanii)
21-040 Lublin
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.-pt. 7-21
sob. 8-20
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja kontroli pojazdów Lublin Piasecka – stacja diagnostyczna

Wykonujemy badania techniczne zarówno pojazdów do 3,5 tony, jak i  ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych i naczep. Wykonujemy też wszelkie dodatkowe badania techniczne wszystkich typów pojazdów.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania  stanu  technicznego samochodu  zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję.

Przeglądy rejestracyjne są przeprowadzane w nowoczesnej hali wyposażonej w profesjonalne urządzenia diagnostyczne najnowszej generacji. Każdy przegląd rejestracyjny, podobnie jak badanie techniczne, jest wykonywany przez wysoce wykwalifikowany personel, służący zawsze radą i fachową pomocą w przypadku pytań dotyczących stanu technicznego samochodu.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz dział telemarketingu na kilka dni przez zbliżającym się terminem przeglądu przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Aktualne promocje