Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LLE/005

ul. Polna 4
21-010 Łęczna
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- pt. 8-18
sob. 8-14
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja kontroli pojazdów Łęczna – stacja diagnostyczna

Cena za przegląd regulowana jest ustawowo, a cennik można zobaczyć TUTAJ

Wykonujemy badania techniczne zarówno pojazdów do 3,5 tony, jak i  ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych i naczep. Wykonujemy też wszelkie dodatkowe badania techniczne wszystkich typów pojazdów.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania  stanu  technicznego samochodu  zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję.

Przeglądy rejestracyjne są przeprowadzane w nowoczesnej hali wyposażonej w profesjonalne urządzenia diagnostyczne najnowszej generacji. Każdy przegląd rejestracyjny, podobnie jak badanie techniczne, jest wykonywany przez wysoce wykwalifikowany personel, służący zawsze radą i fachową pomocą w przypadku pytań dotyczących stanu technicznego samochodu.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu.

Dla wygody naszych Klientów oferujemy także pełną diagnostykę układu jezdnego i hamulcowego mającego bezpośredni wpływ na jakość i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.

Aktualne promocje