OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW LC/014

ul. Kolejowa 38 (przy stacji BP)
22-100 Chełm
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.-pt. 7-18
sob. 7-15
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja diagnostyczna kontroli pojazdów Chełm: przeglądy rejestracyjne, badania techniczne

Cena za przegląd regulowana jest ustawowo, a cennik można zobaczyć TUTAJ

Wykonujemy badania techniczne zarówno pojazdów do 3,5 tony, jak i  ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych i naczep. Wykonujemy też wszelkie dodatkowe badania techniczne wszystkich typów pojazdów.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania  stanu  technicznego samochodu  zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję. Zapraszamy również do skorzystania z innego elementu naszej oferty: ubezpieczenie OC – Chełm.

Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Dbamy o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz dział telemarketingu na kilka dni przez zbliżającym się terminem przeglądu przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Aktualne promocje