PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW LB/015/P

al. Jana Pawła II 15 (przy stacji Lotos)
21-500 Biała Podlaska
Jak dojechać?
Godziny pracy
pon.- pt. 7-21
sob. 8-17
Obsługujemy
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Stacja kontroli pojazdów Biała Podlaska – stacja diagnostyczna

Cena za przegląd regulowana jest ustawowo, a cennik można zobaczyć TUTAJ
Na terenie miasta Biała Podlaska działa stacja diagnostyczna sieci Speed Car. Jest usytuowana przy al. Jana Pawła II 15 (przy stacji Lotos). Stacja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-21.00 oraz w soboty 8.00-17.00.  Badania techniczne wykonywane są na najnowszej ścieżce diagnostycznej firmy Maha i miłej atmosferze pod okiem fachowca. Do każdego przeglądu rejestracyjnego nasz klient dostaje wybrany przez siebie prezent (prezenty) w zależności od aktualnie obowiązującej promocji.

Wykonujemy badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony, a także motocykli oraz ciągników rolniczych.

Posiadamy uprawnienia do sprawdzania  stanu  technicznego samochodu  zasilanego gazem czy skierowanego na powtórne badanie techniczne przez urząd lub policję.

Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić nasze stacje, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta. Nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć.

Aktualne promocje