25 lipca 2019

“Rób przeglądy rejestracyjne i tankuj za darmo” – LUBIN

Program sprzedaży premiowej – „Rób przeglądy i tankuj za darmo” stworzony został dla klientów, którzy dokonują przeglądów rejestracyjnych pojazdów o DMC do 3,5 t w wybranej placówce (czytaj: stacji kontroli pojazdów) Organizatora, tj. SKP Lubin, ul. Paderewskiego 88.

Promocja nie dotyczy badań dodatkowych oraz ciągników, motocykli i motorowerów.

Każdy Uczestnik korzystający z programu „Rób przeglądy i tankuj za darmo” jest związany postanowieniami Regulaminu >> REGULAMIN TUTAJ 

Warunkiem udziału w programie jest wykonanie okresowego badania technicznego pojazdu o DMC do 3,5 t. na stacji kontroli pojazdów Speed Car Lubin, ul. Paderewskiego 88 biorącej udział w Promocji.

Osoby, które chcą wziąć udział w programie powinny wiedzieć o programie z reklamy lub posiadać jeden z materiałów reklamujących akcję (talon, ulotka, karta prezentowa itp.), które będą dystrybuowane różnymi kanałami. Materiały te można wymienić po wykonaniu okresowego przeglądu rejestracyjnego pojazdu, na jedną z dwóch kart podarunkowych do Shell lub do Biedronki (do wyboru) o wartości: a) 20 zł – jeśli klient wykonał podstawowe badanie techniczne  b) 30 zł – jeśli klient wykonał badania techniczne pojazdu z instalacją gazową.