Prezenty

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Zwykle brzmi to banalnie, ale Speed Car daje na to konkretne dowody. Kierowca, który wykona przegląd techniczny w jednej z naszych stacji kontroli pojazdów, zawsze otrzyma zupełnie darmowy prezent do wyboru. Atrakcyjny, wartościowy, potwierdzający, że dbamy o naszego klienta.
Przygotowaliśmy katalog prezentów, spośród których nasi Klienci mogą wybrać najciekawsze dla nich pozycje. Niektóre z naszych stacji oferują także okresowo atrakcyjne wejściówki, bony na paliwo, vouchery do restauracji czy talony na mycie auta. Staramy się, aby ta lista stale się wydłużała, dlatego za każdym razem prosimy o sprawdzenie, co dana stacja może Państwu zaoferować.

Wykonanie przeglądu na stacji sieci Speed Car jest gwarancją, że samochód zostanie wnikliwie sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa. Chcemy jednak dawać więcej ? poczucie, że naprawdę dobrze jest odwiedzać Speed Car.

Informujemy, że przedstawiona oferta prezentów jest jedynie przykładowa i na każdej z naszych stacji mogą, ale nie muszą znajdować się przedstawione na tej stronie przedmioty. Z racji ilości asortymentu każda stacja zamawia prezenty wg. własnego uznania i jeśli interesuje Cię konkretny prezent, który tutaj zobaczyłeś, upewnij się, czy jest on dostępny na Twojej stacji Speed Car.

Prezentu nie otrzymują kierowcy aut flotowych robiących badania techniczne w programie Speed Car Flota