Wysoka jakość wynika z doświadczenia

Speed Car od ponad 17 lat dba o bezpieczeństwo, komfort i sprawną obsługę kierowców. Od momentu uruchomienia naszej pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, stale podnosimy sobie jakościową poprzeczkę. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci stacji kontroli pojazdów w Polsce. Speed Car pomimo obco brzmiącej nazwy jest w 100% polską firmą, która ma ambicję stania się jednym z symboli odpowiedzialnej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa pojazdów na drogach oraz stałą edukację ich użytkowników, czyli naszych klientów. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Speed Car to:

70 stacji kontroli pojazdów

ponad 200 stacji zrzeszonych w programie Speed Car Flota

Jakość gwarantowana znakiem Speed Car jest doskonale znana kierowcom z wielu rejonów naszego kraju. W większych i mniejszych miejscowościach nasze logo jest synonimem pełnego profesjonalizmu, najwyższej klasy sprzętu i najlepszej obsługi. Większość naszych stacji jest otwarta w dogodnych dla Was godzinach pon-pt. 7-21 i 8-20 w sobotę, niektóre ze stacji są czynne także w niedzielę. Na naszych stacjach za usługi będziesz mógł zapłacić kartą. To wszystko dla Waszej wygody.

Polskie prawo nakazuje, aby każdy pojazd mechaniczny przechodził okresowe badanie techniczne. Cena za tę usługę wszędzie jest taka sama, dlatego Speed Car chce się wyróżniać stałym podnoszeniem standardów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym dla wszystkich rodzajów pojazdów (również specjalistycznych i 4×4). Dla wygody naszych Klientów oferujemy także pełną diagnostykę układu jezdnego i hamulcowego mające bezpośredni wpływ na jakość i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.

Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić naszą stację, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminem przewidzianym na przegląd rejestracyjny pojazdu. Robimy to dlatego, abyś miał pewność, że jeździsz sprawnym autem.

Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta, nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co konkretnie powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć. Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach.

Sieć Speed Car wyróżnia podejście do Klienta. Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji badanie techniczne pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. W ten sposób pokazujemy nasze zaangażowanie w tworzenie trwałych relacji z Klientami.

Zapewniamy spokój dbając o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu rejestracyjnego. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz system informatyczny przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie poprzez dwa SMS-y, jeden pięć dni przed a drugi dwa dni przed zbliżającym się terminem badania technicznego Twojego pojazdu.