O nas

Speed Car od ponad 20 lat dba o bezpieczeństwo, komfort i sprawną obsługę kierowców. Od momentu uruchomienia naszej pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, stale podnosimy sobie jakościową poprzeczkę. Dzisiaj jesteśmy największą siecią stacji kontroli pojazdów w Polsce. Speed Car pomimo obco brzmiącej nazwy jest w 100% polską firmą, która ma ambicję stania się jednym z symboli odpowiedzialnej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa pojazdów na drogach oraz stałą edukację ich użytkowników, czyli naszych klientów. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Jakość gwarantowana znakiem Speed Car jest doskonale znana kierowcom z wielu rejonów naszego kraju. W większych i mniejszych miejscowościach nasze logo jest synonimem pełnego profesjonalizmu, najwyższej klasy sprzętu i najlepszej obsługi. Większość naszych stacji jest otwarta w dogodnych dla Was godzinach pon-pt. 7-21 i 8-20 w sobotę, niektóre ze stacji są czynne także w niedzielę. Na naszych stacjach za usługi będziesz mógł zapłacić kartą. To wszystko dla Waszej wygody.

Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta, nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co konkretnie powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć.  Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach.

Zapewniamy spokój dbając o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu rejestracyjnego. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz system informatyczny  przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie poprzez dwa SMS-y, jeden pięć dni przed a drugi dwa dni przez zbliżającym się terminem badania technicznego Twojego pojazdu. Jeśli chcesz przystąpić do tej bezpłatnej usługi odwiedź naszą stronę: www.przypomnijoprzeglądzie.pl

img
Ponad 20 lat
doświadczenia
img
80 stacji
na terenie całej Polski
img
Ponad 200 stacji
zrzeszonych w programie
Speed Car Flota

POLITYKA FIRMY

Stanowią nasz kapitał. Codziennie dbamy o pracowników oraz o relacje z klientami. Wiemy, że to ludzie i komunikacja z nimi tworzą sprawnie działającą sieć.

ZAANGAŻOWANIE

To nasz klucz do sukcesu. My lubimy to, co robimy?

Angażujemy się na różnych płaszczyznach. Jesteśmy autentyczni, dzięki temu współpracują z nami największe firmy. Lubimy wyzwania? to one sprawiają, że jesteśmy coraz lepsi w tym, co robimy.

DOŚWIADCZENIE

To wszystkie nasze sukcesy, dzięki którym wiemy, jak prowadzić sprawnie działającą sieć.

Od ponad 20 lat z powodzeniem łączymy wiedzę, technologię i zamiłowanie do rozwoju. Naszą wizytówką jest zadowolony klient.

Franczyza

Speed Car Partner to program kompleksowych rozwiązań dla Stacji Kontroli Pojazdów. Ma on na celu ułatwiać funkcjonowanie stacjom zrzeszonym w programie oraz osiąganie jak najlepszych wyników.

Szczegóły tutaj

Flota

To autorski program współpracy Speed Car pomiędzy firmami zarządzającymi flotami pojazdów i stacjami kontroli pojazdów należącymi do Speed Car Flota.

Szczegóły tutaj