Stacje kontroli pojazdów (diagnostyczne): przeglądy rejestracyjne, badania techniczne - Warszawa - Speed Car Sp. z o.o.
Speed Car Sp. z o.o.
 

AKTUALNOŚCI
FIRMA
OFERTA
STACJE

 

Więcej
WSPÓŁPRACA
PARTNER
PREZENTY
FLOTA

 

Więcej
KONTAKT

 

Więcej

Stacje diagnostyczne w Warszawie

Stacja Kontroli Pojazdów WX/106/P

ul. Górczewska 225
01-459 Warszawa

 

Zapraszamy:

pon.- pt. 7-21
sob. 8-20

 

tel.: (22) 664 52 45

e-mail: sekretariat@speedcar.pl

 

Na terenie miasta Warszawa zlokalizowane są dwie stacje diagnostyczne Speed Car. Pierwsza z nich znajduje się przy ulicy Górczewskiej 225. Jako sprawdzona stacja kontroli pojazdów w Warszawie, wykonujemy kompleksowe badania techniczne pojazdów samochodowych do 3,5 tony i motocykli.

 

STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/155/P

ul. Nowej Huty 9 (róg Połczyńskiej)

01-338 Warszawa


Zapraszamy:


pon.-pt: 7-21
sob.: 8-20

tel.: (22) 665 22 66

e-mail: sekretariat@speedcar.pl

 

Druga stacja kontroli pojazdów Speed Car na terenie miasta Warszawa znajduje się przy ulicy Nowej Huty 9, na rogu Połczyńskiej. Tworzy ją zespół specjalistów, którzy swoją wiedzą i fachową pomocą służą zarówno w sprawach technicznych, jak i w interpretacji przepisów prawa dotyczących badań technicznych. Działając jako rzetelna stacja diagnostyczna w Warszawie, każdy przegląd techniczny wykonujemy sprawnie i kompleksowo, korzystając z nowoczesnej i w pełni skomputeryzowanej linii ścieżki diagnostycznej.

 

W stacjach kontroli pojazdów Speed Car w Warszawie można wykonać zarówno okresowe przeglądy rejestracyjne, jak również dodatkowe badanie techniczne. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym od renomowanych producentów, który umożliwia nam precyzyjną ocenę zbieżności kół, stanu układu hamulcowego czy regulacji świateł. Zespół doświadczonych serwisantów zapewnia kompleksową kontrolę pojazdu. Każdy przegląd rejestracyjny przeprowadzamy sprawnie i profesjonalnie, a nasi specjaliści zawsze służą radą i pomocą w przypadku pytań dotyczących stanu technicznego pojazdu.