Stacja kontroli pojazdów (diagnostyczna): badania techniczne, przeglądy rejestracyjne - Opole - Speed Car Sp. z o.o.
Speed Car Sp. z o.o.
 

AKTUALNOŚCI
FIRMA
OFERTA
STACJE

 

Więcej
WSPÓŁPRACA
PARTNER
PREZENTY
FLOTA

 

Więcej
KONTAKT

 

Więcej

Poleć naszą stację i odbieraj prezenty premium!

 

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów OP/016/P

ul. Ozimska 195 (na Shell)
45-286 Opole

 

Zapraszamy:

pon.- pt. 7-21
sob. 8-20

 

tel.: (77) 462 30 17

e-mail: sekretariat@speedcar.pl

 

Stacja kontroli pojazdów Speed Car w Opolu mieści się przy ulicy Ozimskiej 195 w budynku stacji Shell i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.00 oraz w soboty 8.00 – 20.00. Dogodna lokalizacja sprawia, że nasz oddział jest najlepszym wyborem dla wszystkich kierowców samochodów, którzy muszą przeprowadzić badanie techniczne swojego pojazdu.

Jako profesjonalna stacja diagnostyczna w Opolu, wykonujemy kompleksowe badania techniczne oraz przeglądy rejestracyjne. Przedłużenie ważności dowodu rejestracyjnego następuje bezpośrednio po przeprowadzonym badaniu, jeśli samochód jest sprawny. Poza przeglądami okresowymi, w stacji kontroli pojazdów Speed Car wykonujemy też takie usługi, jak: kontrola ustawienie geometrii zawieszenia i hamulców, analiza spalin, ustawienie świateł, czyszczenie klimatyzacji ozonowaniem, itp.

Swoją działalność na rynku rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu i od początku istnienia na rynku dokładamy wszelkich starań, aby każda z naszych stacji diagnostycznych oferowała usługi na najwyższym poziomie. Poza przeglądami rejestracyjnymi nasi wykwalifikowani pracownicy służą fachową radą i pomocą w załatwianiu różnego rodzaju formalności związanych np. zarejestrowaniem samochodu sprowadzonego zza granicy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stacji kontroli pojazdów Speed Car w Opolu – gwarantujemy profesjonalne sprawdzenie pojazdu w miłej, przyjemnej atmosferze.