Aktualności Speed Car - Speed Car Sp. z o.o.
Speed Car Sp. z o.o.
 

AKTUALNOŚCI
FIRMA
OFERTA
STACJE

 

Więcej
WSPÓŁPRACA
PARTNER
PREZENTY
FLOTA

 

Więcej
KONTAKT

 

Więcej

Poleć naszą stację i odbierz prezenty premium

 

 

Zrób przegląd rejestracyjny swojego pojazdu na naszych stacjach, poleć nas swoim znajomym i odbieraj super prezenty: smartwatche, szczoteczki Oral-B i wideorejestratory. Każdy z Twoich znajomych, którzy przyjadą z Twojego polecenia na badanie techniczne do Speed Car to dla Ciebie kolejny prezent premium. Zdobądź je wszystkie! Na Twojego znajomego również będą czekały prezenty do przeglądu. O szczegóły promocji zapytaj na stacji lub zajrzyj do Regulaminu akcji Poleć naszą stację TUTAJ.

 


Dzień Kobiet ze Speed Car

 

W dniu 8 marca zapraszamy wszystkie Panie po odbiór Voucheru na ozonowanie.
Nie trzeba robić przeglądu, wystarczy przyjechać i powołać się na akcję Dzień Kobiet.
Jeśli akurat w tym dniu masz termin przeglądu to po jego zrobieniu dostaniesz od nas
prezent rzeczowy oraz dodatkowo Voucher na ozonowanie.
Ilość Voucherów jest ograniczona.
Voucher można wykorzystać do 31 maja 2018 r.
Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w Regulaminie
 
Ozonowanie doskonale usuwa grzyby, bakterie oraz nieprzyjemne zapachy z auta np.: dym papierosowy. Więcej o właściwościach ozonowania można przeczytać TUTAJ
 

 


 


 

W związku z wejściem nowego systemu CEPIK, cześć stacji kontroli pojazdów nie zdążyła przygotować się do zmian i wiele z nich jest zamkniętych. Uspokajamy, że zakres badania pozostał bez zmian, podobnie jak opłata za badanie techniczne. Informujemy też, że wszystkie stacje sieci Speed Car działają bezproblemowo. Jeśli chcesz sprawnie wykonać przegląd rejestracyjny nie tracąc czasu na szukanie otwartej stacji to zapraszamy do Speed Car. Listę naszych stacji znajdziesz na speedcar.pl/stacje

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Informujemy, że w związku z nowelizacją ustawy o ruchu drogowym, od 13 listopada 2017 r. opłata za badanie techniczne na każdej stacji kontroli pojazdów w Polsce pobierana będzie przed przystąpieniem do czynności kontrolnych. Wyjątkiem jest regulacja, która umożliwi wniesienie opłaty za badanie techniczne i opłaty ewidencyjnej po przeprowadzeniu badania technicznego pojazdu – w przypadku rozliczenia tej usługi na podstawie faktury VAT z odroczonym terminem płatności.

 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na zdjęcie poniżej

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

III Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych

10 czerwca w Lubinie odbył się III OTDS, w którym z przyjemnością uczestniczyliśmy. Żeby się nie rozpisywać, przytoczymy w skrócie słowa Pana Błażeja, który jest osobą zarządzającą portalem diagnostasamochodowy.pl

Pytań było 60 i 40 minut na odpowiedź. Usterek w pojeździe było ponad 25. Pojazd był w pełni elektryczny. Do ciekawostek należy zaliczyć np., że tylko jedna drużyna sprawdziła sygnał dźwiękowy (brakło na to czasu?). Kilka drużyn błędnie wskazało usterki, co zaowocowało umniejszeniem ilości punktów (-3 pkt za każdą błędnie wskazaną usterkę). Niektóre drużyny tych błędnych wskazań miały więcej niż 3, więc i poniosły duże straty w punktacji. Tylko jedna drużyna zauważyła luźną tablicę rejestracyjną. Na wniosek kilku uczestników postaram się w najbliższych dniach umieścić nasze konkursowe pytania na stronach naszego Informatora. Potwierdzam też, że była garść pytań dotycząca Dyrektywy nr 45/2014. Na naszą uwagę zasługuje też ten fakt, że najlepszym firmowym strojem/odzieniem mogła poszczycić się reprezentacja firmy Speed Car.

Poniżej wyniki konkursu:

I miejsce

Zdzisław WRÓBEL i Krzysztof SKUZA

uzyskując łącznie 182 punkty.

 

II miejsce

Dariusz OSTROWSKI i Kazimierz KOŃSKI

reprezentująca PZM Sp. z o.o./ OSKP Lubin, uzyskując łącznie 178 pkt.

 

III miejsce

Karol DOMAŃSKI i Arkadiusz MAŁEK

reprezentująca SPEED CAR / OSKP w Zamościu, uzyskując 177 pkt.

 

Dodatkowo nasz diagnosta Arek Małek z OSKP Zamość zdobył III miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Najlepsze drużyny otrzymały nagrody w postaci skrzynek narzędziowych, których fundatorem była firma „Werther”, „Sosnowski”, „Diagnopol”. W składzie licznych nagród były ponadto podręczniki „Niezbędnik diagnosty” autorstwa Piotra Gębisia, kamery samochodowe ufundowane przez firmę Speed Car oraz prenumerata Nowoczesnego Warsztatu.

Gratulujemy wygranym w imieniu Sieci Speed Car!

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Do przeglądu rejestracyjnego - bilet na żużel

 

Na naszych trzech stacjach w Lublinie po wykonanym przeglądzie możesz otrzymać jako prezent voucher na dowolny ligowy mecz żużlowy Speed Car Motor Lublin odbywający się na stadionie przy al. Zygmuntowskich.

Zapraszamy na ul. Lubartowską 75, Jana Pawła II 15 oraz Piasecką 20 (Scania).

 

 


 

Speed Car Motor Lublin

 

Z dumą informujemy, że jesteśmy sponsorem tytularnym odradzającego się lubelskiego żużla. Od teraz drużyna nazywa się Speed Car Motor Lublin Żużel w ligowym wydaniu w tym roku powraca do Lublina po rocznej przerwie. Reaktywacji czarnego sportu nad Bystrzycą podjęli się działacze KM Cross, którzy zbudowali drużynę mającą rywalizować w rozgrywkach Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Przez ostatnich kilka miesięcy niewiadomą była nazwa, pod jaką lublinianie przystąpią do rozgrywek. Nieoficjalnie mówiło się o pozyskaniu sponsora tytularnego. Kibice liczyli też na powrót do historycznej nazwy „Motor”. Pod tym szyldem lubelscy żużlowcy odnosili największe sukcesy, aż do spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej w 1995 roku. Czytaj więcej

 

 

Na naszych dwóch stacjach kontroli pojazdów w Lublinie, przy ul. Lubartowskiej 75 i Jana Pawła II 15 możesz kupić karnety w cenie 108 zł na cały sezon żużlowy 2017. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

 

 

 

 


Prezent od T-Mobile

 

Od 1 grudnia 2016 r. zrobienie przeglądu rejestracyjnego w dowolnej stacji kontroli pojazdów Speed Car premiowane jest dodatkowym prezentem, tym razem od firmy T-Mobile. Po każdym badaniu technicznym pojazdu otrzymasz od nas kartę z unikalnym kodem, dzięki której będziesz mógł otrzymać nawet do 200 zł na nowy smartfon.

 

 

Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ

 

 


 

 

Wywiad w GoWork.pl

 

GoWork.PL

 

Wielu z nas szuka pracy i w tym celu kieruje się w pierwszej kolejności na portale tematyczne. Jednym z największych jest serwis gowork.pl, w którym niedawno ukazał się WYWIAD z Dyrektorem Generalnym naszej firmy. Możecie w nim poczytać o naszej firmie, historii i planach na przyszłość. Na portalu możecie też sprawdzić opinie o nas, wystarczy kliknąć TUTAJ. Mamy nadzieję, że kiedyś spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej właśnie z Tobą.

 

 


 

Piknik Motoryzacyjny w Lublinie

W imieniu Galerii Olimp zapraszamy w niedzielę 9 października 2016 r. na Piknik Motoryzacyjny. Będzie to kolejna edycja wydarzenia poświęconego motoryzacji i bezpieczeństwu na drodze (szczegóły na plakacie). Speed Car jako współorganizator ufundował kilkanaście voucherów na ozonowanie auta oraz gratisowe mycia. Na naszym stanowisku będziesz mógł sprawdzić stan swojego akumulatora, rozrusznika i alternatora, dostaniesz wydruk z urządzenia. Dodatkowo wszyscy zainteresowani mogą też sprawdzić u nas stan powłoki lakierniczej swojego pojazdu profesjonalnym miernikiem lakieru.

 

 


 

Wrak Atak Lublin No 7 Speed Car

3 i 4 września 2016 r. rusza kolejna odsłona pikniku rodzinnego połączonego z wyścigiem wraków. Nie może Cię tam zabraknąć! Przyjdź z całą rodziną i poczuj klimat totalnej demolki w zmaganiach wraków. Zapraszamy na Tor Lublin Majdanej (KLIKNIJ). Wjazd na teren imprezy drogą gruntową naprzeciwko nowych hal magazynowych na Felinie.

Wstęp na imprezę jest darmowy!

 

Cel charytatywny:

Wspieramy i zbieramy wyprawki szkolne oraz pieniądze na zakup artykułów sportowych dla wychowanków z Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych Rodzinka I - VI w Lublinie, czyli "Pogodny Dom" z ul. Pogodnej 3. Zbiórka będzie również prowadzona 28 sierpnia 2016 na Dożynkach Wojewódzkich w Radawcu oraz podczas naszej imprezy Wrak Atak Lublin No 7 "SPEED CAR" w dniach 3-4 września na byłym poligonie wojskowym na Majdanku.

Już teraz możecie przynosić w/w artykuły szkolne do punktów:

 • Autografik - Lublin, ul. Przemysłowa 4
 • Let Me Out - Lublin, ul. Złota 6
 • Acero Parapety - Lublin, ul. Łęczyńska 58
 • Stacja Kontroli Pojazdów Speed Car - Lublin, ul. Lubartowska 75
 • Stacja Kontroli Pojazdów Speed Car - Lublin, ul. Jana Pawła II 15
 • Aroma Bistro - Lublin, ul. Władysława Jagiełły 1

Zbiórka została zgłoszona pod numerem: 2016/2910/OR i nazwą  PIKNIK WRAK ATAK

 

 

 


 

 

Bezpieczne wakacje z iCoyote i Speed Car

 

Od 1 czerwca do 30 września 2016 dla wszystkich naszych klientów mamy kolejny prezent do przeglądu rejestracyjnego. Jest to aplikacja iCoyote w wersji PREMIUM.

 

Czym jest aplikacja iCoyote?

 • Nawigacja i korki w Europie
 • Fotoradary, kontrole prędkości i inne zdarzenia
 • Ograniczenia prędkości - ostrzeżenia po przekroczeniu
 • Concierge 24/7 - Twój prywatny asystent podróży

Szczegóły znajdziesz na www.coyote.pl oraz www.concierge24h.eu

 

Robiąc przegląd rejestracyjny w dowolnej stacji Speed Car otrzymasz od nasz voucher z unikalnym kodem do wpisania bezpośrednio w aplikacji lub poprzez aktywację przez telefon.

Pamiętaj, że to tylko jeden z trzech prezentów, które dostaniesz robiąc przegląd w Speed Car.

 

Wersja Premium jest ważna przez 3 miesiące od dnia aktywacji. Data ważności kodu 31.10.2016 r. Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ

 

       

 

 


 

 

 

Dodatkowy prezent do przeglądu!

 

 

Każdy kierowca samochodu osobowego, który wykona przegląd rejestracyjny w 2016 roku w jednej z naszych 33 stacji kontroli pojazdów, otrzyma roczny Pakiet Assistance od Avivy.

 

Pakiet Assistance od Avivy to wiele przydatnych każdemu kierowcy, bezpłatnych usług:

 

 •   Holowanie pojazdu po kolizji do miejsca wskazanego przez ubezpieczonego (do 100 km)
 •   Holowanie w przypadku uszkodzenia szyby czołowej do ustalonego z Avivą warsztatu
 •   Transport ubezpieczonych z miejsca zdarzenia do miejsca holowania pojazdu
 •   Pojazd zastępczy na max. 3 dni
 •   Parkowanie pojazdu (do 100 zł)
 •   Pomoc w przypadku uszkodzenia koła czy opony
 •   Informacje o warsztatach naprawczych
 •   Medyczna pomoc informacyjna
 •   Pakiet „usługi dodatkowe”

 

             Znajdź swoją stację TUTAJ

           Akcja trwa do 31 grudnia 2016 r.

 


 

 

 

Super prezent do przeglądu z gazem na wybranych stacjach

 

 

Tylko w styczniu 2016 r. na naszych stacjach w Jeleniej Górze, Opolu i Wrocławiu, ul. Obornicka do każdego przeglądu rejestracyjnego z gazem otrzymasz w prezencie ciepły polar w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

 

 


 

 

Rozdajemy głośniki Bluetooth w Opolu

 

Co musisz zrobić, aby otrzymać od nas głośnik bluetooth? Wystarczy, że masz w swoim aucie instalację gazową i zbliża się termin badania technicznego. Przyjeżdżasz do nas na stację przy ul. Ozimskiej 185 (na Shell), robisz przegląd rejestracyjny i tyle, głośnik jest Twój!

 

  

Promocja zakończona

 

 


 

 

Bezpłatne sprawdzenie przed zimą

 

 

Nie daj się zaskoczyć zimie i przyjedź na nasze stacje kontroli pojazdów w Częstochowie, Bytomiu, Opolu i Lubinie na bezpłatne sprawdzenie stanu akumulatora, alternatora i rozrusznika. Przy okazji sprawdzimy też temperaturę zamarzania płynu chłodniczego w Twoim aucie. Nie ważne, czy jesteś naszym klientem czy dopiero nim będziesz, zapraszamy do nas każdego kierowcę, dla którego ważne jest sprawne auto.  

Adresy stacji znajdziesz TUTAJ

 

 


 

Kumulacja prezentów w Lubinie i Opolu

 

 

Akcja zima w Speed Car Lubin i Opole - stacjach kontroli pojazdów z prezentami. Do końca roku, każdego dnia, pierwszych 10 klientów, którzy zrobią przegląd rejestracyjny na naszych stacjach w Lubinie i Opolu otrzyma wybrany przez siebie prezent oraz dodatkowo skrobaczkę z rękawicą + odmrażacz do szyb firmy Presto. Tak, aż trzy prezenty do jednego przeglądu! Jeżeli nie zdążysz to nic straconego, do każdego przeglądu dostaniesz od nas atrakcyjny prezent.

Zapraszamy Was już od 7 rano od poniedziałku do piątku i od 8 w sobotę do Lubina na ul. Paderewskiego 88 (na stacji Shell) i do Opola na ul. Ozimską 195 (na Shell)

Promocja zakończona

 

 


 

2015

 


 

Przyjedź do nas, zrób przegląd i wybierz się z całą rodziną na mecz Motoru!

 

 

 

Już od 1 września nasi klienci, którzy zrobią przegląd rejestracyjny w Lublinie otrzymają od nas w prezencie vouchery na dowolny mecz ligowy Motoru Lublin w sezonie 2015. Na meczu będziesz wraz ze swoimi najbliższymi w sektorze rodzinnym. Voucher wymienisz na bilet w punkcie obsługi kibica na Arenie Lublin 2 godz. przed meczem lub w siedzibie klubu przy al. Zygmuntowskich 5 najpóźniej w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz.

Akcja promocyjna obejmuje stacje kontroli pojazdów Speed Car w Lublinie: ul. Jana Pawła, Lubartowska i Piasecka (obok Scanii)

Maksymalna ilość voucherów, jakie możesz otrzymać do jednego przeglądu to 4 szt.

 


 

Zaproszenia na żużel

 

Mamy dla Was 100 zaproszeń na dowolny mecz ligowy KMŻ Motor Lublin w 2015 r. Wystarczy, że na początku lipca przyjedziesz do nas i zrobisz przegląd rejestracyjny i zaproszenie jest już Twoje. Akcja obowiązuje w Speed Car Lublin (Jana Pawła, Lubartowska i Piasecka (przy Scanii).

 

 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis velit eros, tristique eget condimentum a, cursus ut massa. Nullam vitae erat cursus, faucibus diam at, ornare arcu. Sed vulputate mattis ante, consectetur posuere ligula egestas quis. Etiam a laoreet nisi. Cras cursus molestie mi vitae aliquam. Praesent blandit, lectus rutrum tincidunt elementum, risus ante accumsan magna, in hendrerit risus leo nec ex. Aliquam id ultricies nisi. Fusce malesuada ultricies neque et dignissim. Morbi nec nulla quis ex porttitor facilisis quis nec nulla. Mauris lectus elit, facilisis quis nisl ut, dignissim convallis ex. Sed eu dictum nisl. Nam metus enim, gravida at venenatis sit amet, pellentesque eget est. Maecenas ut neque nulla. Vivamus at gravida diam. Suspendisse faucibus nec nisl in aliquam. Aliquam erat volutpat.